05 września 2020

W słoneczne sobotnie  popołudnie 5 września, Zespół Dziecięcy Akces wraz z rodzicami pojawił się nad Ptasim Stawkiem, urokliwym miejscu w miejscowości Spórok, aby nagrać kolejny teledysk.
Dlaczego akurat tam? Ponieważ tytuł piosenki Księżyc Raz Odwiedził Staw z filmu o Panu Kleksie, bardzo wpasował się w klimat tego miejsca.

Dzięki pani Annie Golec ze Stowarzyszenia Odnowy Wsi Spórok, mogliśmy skorzystać z tej przepięknej lokalizacji i zabrać się do pracy. Realizatorem nagrania był nie kto inny jak zaprzyjaźniony z naszym zespołem i wykonawca wcześniejszych teledysków, GregorShow czyli Grzesiek Raś. Pogoda także tym razem nam sprzyjała. Słońce ładnie świeciło przez gałęzie drzew położonych nad stawkiem, a dzieciakom, a była ich prawie czterdziestka, humory i głosy dopisywały. Oczywiście nie obyło się bez dubli, ale za każdym razem było wręcz perfekcyjnie.

Po około godzinnej pracy, dzieci wraz z rodzicami zostali w tym magicznym i pełnym uroku miejscu, aby zrobić sobie małe spotkanie rekreacyjne przy grillu.  Po zjedzeniu pysznych kiełbasek, pośpiewaniu piosenek bajkowych i nie tylko i miłym spędzeniu czasu w Akcesowym gronie, musieliśmy uciekać przed nadchodzącą burzą J. Mamy nadzieję że efekty teledysku też będą piorunujące. Już nie możemy się doczekać efektów. Obserwujcie nas na profilu FB oraz na stronie internetowej.

m.A.c

Drugi teledysk nagrany.