Oto i on, nowy teledysk.

Oto jest, wyczekiwany z niecierpliwością. Dopracowany wręcz do perfekcji, nakręcony z pełną świadomością tego, że kolejny dubel może przynieść nieoczekiwane elementy choreograficzne J.

No i taki właśnie jest, spontaniczny, wyluzowany z nutą radości i fantazji nasz najnowszy teledysk do utworu „Witajcie w naszej bajce” z filmu o Panu Kleksie.

Teledysk ten promuje nasz zespół, a także, jak wszystko pójdzie po naszej myśli, to najnowszą płytę Stowarzyszenia, Dzieci – dzieciom… w którym znajdą się utwory z baśni i bajek w nowych aranżacjach.

A już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na festiwal, który odbędzie się 30 sierpnia na Wyspie Rehdanz’a, gdzie będzie można usłyszeć ten utwór, jak i wiele innych. Szczegóły już wkrótce.

15 sierpnia 2020