20 grudnia 2020

„Stowarzyszenie Akces” kolejny raz może pochwalić się występami swoich uzdolnionych podopiecznych.

„Sukces goni sukces” tym razem w Jabłonowie Pomorskim. W grudniu odbył się Konkurs kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce świątecznej „Jaśniej” 2020 w Jabłonowie Pomorskim. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i wpłynęło 91 zgłoszeń. Dwoje z naszych podopiecznych: Ania Chmura i Dawid Bac za swoje wspaniałe wykonania zostali nagrodzeni. Ania Chmura zajęła III miejsce w kategorii I-III wykonując „Pastorałkę od serca do ucha”, a Dawid Bac otrzymał wyróżnienie w kat. szkoły średnie wyśpiewując „Bardzo cicha noc”.

Ania Chmura jest uczennicą II klasy SP 3 w Ozimku. Jej pasją jest śpiew i taniec. Swoją przygodę ze śpiewem zaczęła mając 5,5 roku wstępując do „Stowarzyszenia Akces”. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów.

Gratulujemy i życzymy Ani Chmurze i Dawidowi Bac dalszych wspaniałych sukcesów.

"Sukces goni sukces"