14 czerwca 2021

Kolejna edycja, jedenasta z kolei,  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż Blisko Nas” już za nami. W tym roku w związku z pandemią, festiwal odbył się hybrydowo.
Eliminacje odbyły się wirtualnie. Chętni wykonawcy przed kamerką pokazali swoje walory wokalne oraz choreografię i przesłali je droga elektroniczną do organizatorów. Jurorzy czyli Barbara Malinowska, Adrian Białek oraz Robert Klimek po przesłuchaniu wszystkich podmiotów zgłoszonych do konkursu, wytypowało listę laureatów, która miała wystąpić przed publicznością w SOK w Komprachcicach.Do tej grupy zakwalifikowały się podopieczne Stowarzyszenia Akces, a były to w kategorii I do lat  8 Ania Chmura oraz w kategorii IV soliści powyżej 16 lat Julia Dota.13 czerwca zgodnie z zapowiedzią, odbył się w Sali Widowiskowej SOK Komprachcice Koncert Laureatów. Po występach wszystkich uczestników, jurorzy odczytali werdykt, na który wszyscy czekali z niecierpliwością. I tak oto Ania Chmura zajęła II miejsce w swojej kategorii a Julia Dota otrzymała nagrodę za III miejsce.
Serdecznie gratulujemy młodym artystkom  świetnych występów on-line i na scenie a organizatorom wspaniałego widowiska.

Maciej Paluszczak.
Foto SOK Komprachcice

„Wciąż Blisko Nas” – Kolejna edycja Festiwalu z Akcesowym akcentem.