Prezes zarządu

Wiceprezes zarządu

Sekretarz
Kierownik artystyczny

Stowarzyszenie Akces powstało z myślą o uzdolnionych dzieciach i młodzieży. Dobro dzieci upatrujemy nie tylko w ich socjalnym bezpieczeństwie, ale także
 w sferze możliwości spełniania dziecięcych marzeń do wyrażania siebie w sztuce. Pragniemy pokazać miastu i światu, że można być skutecznym w działaniu,   którego   beneficjentami będą dzieci szczególnie uzdolnione, oczekujące form wsparcia, by ich talent nie utknął z powodu braku środków finansowych.Misją   Stowarzyszenia   jest wspieranie kształcenia muzycznego dzieci i młodzieży poprzez organizowanie wszelkiego rodzaju imprez artystycznych pogłębiających   zainteresowania   muzyką, wspieranie aktywności młodych artystów w zakresie kultury i sztuki. Naszym celem z jednej strony jest promocja najzdolniejszych   uczniów, umożliwianie   im ustawicznego dokształcania, koncertowania, brania udziału w licznych przesłuchaniach, warsztatach, konkursach, przeglądach itp.,   zaś   z drugiej strony   zapewnienie mieszkańcom miasta, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, możliwości udziału w imprezach artystycznych, tym samym   przyczyniając się   do wychowania   pokolenia młodych ludzi wrażliwych na muzykę, kulturę i sztukę.Działalność artystyczna naszych uczniów i nauczycieli   niewątpliwie stanowi   znakomitą promocję   miasta i powiatu w kraju i za granicą. Celem stowarzyszenia jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci,   młodzieży i dorosłych,   prowadzenie działalności edukacyjnej i kulturalnej zwłaszcza w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych, w   szczególności na rzecz dzieci i   młodzieży, a także wspieranie dzieci i młodzieży oraz rodzin w trudnej sytuacji życiowej.
 Główne   cele stowarzyszenia to:
 1. Wspieranie osób uzdolnionych artystycznie
 2. Wspieranie edukacji osób uzdolnionych
 3. Rozbudzanie artystycznych pasji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych
 4. Pomoc przy organizacji działań społecznych i lokalnych ukierunkowanych na sztukę
 5. Promowanie działań artystycznych
6. Promocja kultury i sztuki

Bieniecki Mariusz Andrzej

Dziękujemy za zainteresowanie się Naszym Stowarzyszeniem.

Poniżej kilka słów O NAS i Nasza obecna płytoteka.

Płyta Wokalove - pierwsza płyta promujące Nasze Stowarzyszenie.
Znajdziecie na niej Państwo dziesięć pięknych utworów, których wykonawcami są nasi podopieczni oraz uczestnicy zajęć wokalove.

Zapraszamy do naszej siedziby, płyty są oczywiście dostępne.
Płyta FolkLove - druga płyta promujące Nasze Stowarzyszenie.
Znajdziecie na niej Państwo dwanaście pięknych utworów folkowych w dziecięcych aranżacjach, których wykonawcami są nasi podopieczni oraz członkowie Zespołu Akces.

Zapraszamy do naszej siedziby, płyty są oczywiście dostępne.
Płyta Julii Doty "A Nadzieja Znów Wstąpi W Nas" to covery ze świątecznymi utworami
Znajdziecie na niej Państwo osiem pięknych utworów świątecznych w wykonaniu naszej podopiecznej Julii Doty, zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień w konkursach o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej

Zapraszamy do naszej siedziby, płyty są oczywiście dostępne.
Płyta Akces Świątecznie - trzecia płyta promujące Nasze Stowarzyszenie.

Dla Was przygotowaliśmy i nagraliśmy czternaście utworów - tradycyjnych polskich kolęd a także w troszkę barwnych aranżacjach. Na płycie min: Lulajka Julii Doty, Bardzo cicha noc w wykonaniu Dawida Bac, Hania Adamiec brawurowo wyśpiewała Oj Maluśki a Kasia Juruć zaśpiewała Kolędę Maryi. Zespół Akces na dwa głosy wykonał Przybieżeli do Betlejem i... resztę musicie sami odsłuchać.

Nasza płytoteka.

Zarząd Stowarzyszenia.

Korniak Marek Adam

Płyty dostępne w naszej siedzibie.

Wszelkie informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT

Pisula-Bieniecka Elżbieta