webdesinger m.A.c

Nasi partnerzy

Gmina Ozimek

Powiat Opolski

Samorząd
Województwa
Opolskiego

Wspierają nas

+ 48 603 127 458

STOWARZYSZENIE NA RZECZ

PROMOCJI TALENTÓW AKCES

12 października 2019

Nowe doświadczenia, wzruszenia, integracja i radość przeżywania wspólnych chwil i sukcesów towarzyszyły podopiecznym Stowarzyszenie Akces Hani Adamiec i Julii Docie oraz dzieciom z Zespołu Wokalnego Akces podczas XXI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Religijnej. Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach po raz kolejny przygotował przegląd pełen duchowych doznań pod nazwą "Dobrze jest śpiewać naszemu Panu", który odbywał się w zabytkowym, drewnianym Kościele w Ochodzach.

I znowu kolejny raz możemy pochwalić się sukcesami!
W swojej licznej, mieszanej( dorośli, dzieci) kategorii Zespołów- nasz dziecięcy zespół został dostrzeżony i uzyskał wyróżnienie. Zaprezentowaliśmy dwa religijne utwory - "Bohater" z repertuaru Małego TGD oraz Barkę, gdzie swój solowy debiut miały najmłodsze nasze dziewczynki- Marlenka Feliks, Ania Chmura, Oliwka Bronder, i Paulina Paluszczak. Nie obyło się oczywiście bez stresu przed licznie zgromadzoną publicznością, ale kolejne doświadczenia zostały zdobyte.
Przepięknie zaprezentowała się nasza podopieczna Julia Dota, która wspaniałym wykonaniem utworu "Shout to the Lord", zdobyła uznanie szacownego jury i w swojej kategorii- dorośli powyżej 17 lat, zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce!
Hania Adamiec, wspaniale, niestety bez podium reprezentowała Akces w najliczniejszej kategorii klas 4-6, śpiewając utwór Unoszę wzrok. Wszystkim gratulujemy a my wracamy do pracy by 20 października wziąć udział w kolejnym konkursie.

AKCES na XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religinej.