23 grudnia 2019

O!polskie o poranku to cykliczny program nadawany w TVP3 Opole, to poranna porcja informacji, ciekawi goście i interesujące tematy. A oprócz tego ciekawi opolscy artyści, jeszcze nie znani a już lubiani.

Tak też było w dzisiejszym (23-12-2019) programie na żywo. Jednymi z zaproszonych gości byli
Ela Pisula-Bieniecka czyli kierownik artystyczny Stowarzyszenia  oraz podopieczna Stowarzyszenia Julia Dota.
Gospodarze programu, Alicja Holik i Krzysztof Rapp, rozmawiali z gośćmi odnośnie wydania płyty - Akces Świątecznie,
o  trudnościach przy nagraniu utworów, w których uczestniczyli wszyscy członkowie zespołu, oraz o tym gdzie tę naszą płytę można dostać.
Julia wspomniała o regionalnych eliminacjach do Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Będzinie oraz na koniec zaśpiewała Lulajkę,
którą oczywiście można usłyszeć na naszej płycie.

Była to miła promocja naszego Stowarzyszenia oraz płyty Akces Świątecznie, którą oczywiście polecamy.

Akces Świątecznie nasza płyta dla TVP Opole.