Akces Świątecznie nasza płyta dla TVP Opole.

O!polskie o poranku to cykliczny program nadawany w TVP3 Opole, to poranna porcja informacji, ciekawi goście i interesujące tematy. A oprócz tego ciekawi opolscy artyści, jeszcze nie znani a już lubiani.

Tak też było w dzisiejszym (23-12-2019) programie na żywo. Jednymi z zaproszonych gości byli
Ela Pisula-Bieniecka czyli kierownik artystyczny Stowarzyszenia  oraz podopieczna Stowarzyszenia Julia Dota.
Gospodarze programu, Alicja Holik i Krzysztof Rapp, rozmawiali z gośćmi odnośnie wydania płyty - Akces Świątecznie,
o  trudnościach przy nagraniu utworów, w których uczestniczyli wszyscy członkowie zespołu, oraz o tym gdzie tę naszą płytę można dostać.
Julia wspomniała o regionalnych eliminacjach do Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Będzinie oraz na koniec zaśpiewała Lulajkę,
którą oczywiście można usłyszeć na naszej płycie.

Była to miła promocja naszego Stowarzyszenia oraz płyty Akces Świątecznie, którą oczywiście polecamy.

23 grudnia 2019