webdesinger m.A.c

Nasi partnerzy

Gmina Ozimek

Powiat Opolski

Samorząd
Województwa
Opolskiego

Wspierają nas

+ 48 603 127 458

STOWARZYSZENIE NA RZECZ

PROMOCJI TALENTÓW AKCES

29 września 2022
I Gminny EkoFestiwal w Szkoła Podstawowa w Krasiejowie zrealizowany w ramach projektu Mamy Rady Na Odpady realizowanego przez Samorząd Województwo Opolskie przeszedł do historii, ale wiedza o gospodarce odpadami, którą należy wykorzystywać w swoim środowisku, mamy nadzieję, pozostanie na dłużej. Taki bowiem cel przyświecał zadaniu "Myśl ekopozytywnie-twórz kreatywnie". Warsztaty upcyklingowe przerabiania koszulek w torby, ozdabianie ekologicznych toreb wzorem opolskim, przez niesamowitą Panią Beatę Kupiec z Twórcza Chata, ekopotyczki intelektualne i sportowe przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły i te gromadzące najwiekszą ilość uczniów konkursy- Eko Wybieg, Eko Song i konkurs plastyczny pn. Mamy rady na odpady. Wszystkiemu towarzyszyła piękna pogoda i pyszne ekologiczne przekąski.
Podziękowania dla Pana Dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Marcina Oszańcy, który zaszczycił nas swoją obecnością.
Dziękujemy za ogrom pracy zaangażowanym nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły.
Panu Hubertowi Kulikowi z FA Rajfel , za dostarczenie palet.
Dziekujemy za przyjęcie zaproszenia dyrektorom i nauczycielom szkoł
Szkoła JedynkazOzimka, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Dylakach Szkoła Podstawowa w Antoniowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Grodźcu
Szczególne podziękowania ślemy do wszystkich występujacych i przygotowanych do konkursów. Wasza ilość nas totalnie zaskoczyła, cieszymy się z Waszej aktywności i chęci Waszych rodziców i opiekunów. Dziękujemy.

Gminny EkoFestiwal