16 grudnia 2020

Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów Akces zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym on-line'owym przedsięwzięciu.

Dziś czyli w Święto Trzech Króli odbyło się się ogłoszenie wyników w Tym Świątecznym Przeglądzie:

Mamy to!
Jury w składzie Katarzyna Jackowska, Martyna Młynarska- Modlińska, Julia Dota wybrało zwycięzców Przeglądu Piosenki Świątecznej "Kolędowanie online" organizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz PromocjiTalentów "Akces" Spośród 47 zgłoszeń, laureatami miejsc i wyróżnień zostali:
Kategoria przedszkola
1. miejsce Antonia Joszko 2. miejsce ex aequo Maja Molendowska i Noemi Feliks 3. miejsce Marlena Feliks
wyróżnienie Marta Paluszczak

kategoria klasy I-III
1. miejsce Anastazja Szalek 2. miejsce Lena Bryja 3. miejsce Paulina Paluszczak
wyróżnienie Sara Libera i Wiktor Adamiec

kategoria klasy IV-VI
1. miejsce Aleksandra Juchniewicz 2. miejsce Zosia Borowska 3. miejsce Hania Adamiec
wyróżnienie Magda Joszko

Kategoria klasy VII-VIII
1.miejsce Julia Tłuczkiewicz 2. miejsce Lena Sikora 3. miejsce Julia Rączka
wyróżnienie Katarzyna Juruć

kategoria Duety
1. miejsce -duet Paulina i Oliwia Feliks 2. miejsce- duet Julia Krawczuk- Zuzia Mirowska 3. miejsce- duet Sisters

Tytuł GRAND PRIX trafia do 11 letniej Emilii Szcześniak z Łukowa woj. lubelskie.
Nagrody od poniedziałku prosimy odbierać z naszej siedziby, osobom spoza naszej miejscowości prześlemy pocztą, prosimy o adres w prywatnej wiadomości.
Gratulujemy!

Kolędowanie on-line - Przegląd Piosenki Świątecznej - WYNIKI