webdesinger m.A.c

Nasi partnerzy

Gmina Ozimek

Powiat Opolski

Samorząd
Województwa
Opolskiego

Wspierają nas

+ 48 603 127 458

STOWARZYSZENIE NA RZECZ

PROMOCJI TALENTÓW AKCES

17 sierpnia 2021

Z ogromna przyjemnościom mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na dwa festiwale, które zagoszczą na Wyspie Rehdanz’a w Ozimku na przełomie sierpnia i września.

Pierwszy to już drugi z kolei Festiwal Dźwięków, Smaków i Tradycji czyli Folk Festiwal. Już na ten moment możemy się pochwalić iż zaproszenie do wystawienia swoich prac przyjęły panie Teresa i Małgorzata Orlik oraz Klaudia Małek artystki plastyczki zajmujące się ceramiką artystyczną i zdobieniem porcelany. Festiwal odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia czyli 29-08-2021 od godz. 15:00.
Na scenie wystąpią m.in.:
- Zespół Dziecięcy AKCES z najnowszym repertuarem folkowym,
- Orkiestra Dęta z Zawadzkiego,
- Śląskie Trio,
- Jacek Silski.
Dziękujemy za wsparcie i współfinansowanie przez Samorząd Województwa Opolskiego oraz za patronat Staroście Powiatu Opolskiego  i Burmistrzowi Ozimka. Partnerem festiwalu jest Lokalna Grupa Działania „Kraina Dinozaurów” a medialnie patronują TVP3 Opole, Radio Opole, Radio Doxa, Tygodnik Ziemi Opolskiej.

Drugi z festiwali to zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Ozimek na 2021 rok – Witajcie W Naszej Bajce – Dzieci Dzieciom – II Festiwal Piosenek z Bajek i Baśni, który odbędzie się 12-09-2021 roku również na Wyspie Rehdanz’a.
W programie zaplanowano:
- Pokazy czarów, magii i iluzji,
- Konkurs piosenek z bajek i baśni,
- dla milusińskich dmuchańce i animacje.

Serdecznie Zapraszamy.

Kolejne Festiwale z Akcesem.