webdesinger m.A.c

Nasi partnerzy

Gmina Ozimek

Powiat Opolski

Samorząd
Województwa
Opolskiego

Wspierają nas

+ 48 603 127 458

STOWARZYSZENIE NA RZECZ

PROMOCJI TALENTÓW AKCES

07 października 2019

 

Po raz dwudziesty wręczono nagrody marszałka dla animatorów kultury. Galę poprowadził Robert Janowski, a nagrody wręczali marszałkowie Andrzej Buła i Zbigniew Kubalańca. Jedną z 13 osób nagrodzonych w tym szczególnym gronie znalazła się Elżbieta Pisula-Bieniecka. Nagrodzona została za wspieranie kształcenia muzycznego dzieci i młodzieży poprzez organizowanie imprez artystycznych, pogłębiających zainteresowanie muzyką oraz wspieranie aktywności młodych artystów w zakresie kultury i sztuki.

Marszałek Andrzej Buła wręczając nagrody powiedział – To właśnie dzięki pasji takich ludzi, zaangażowaniu i talentowi możemy z zachwytem uczestniczyć w różnorodnych formach projektów kulturalnych. Z uwagą i wielką życzliwością obserwuję aktywność i dokonania twórców i animatorów kultury, instruktorów, nauczycieli pracujących i tworzących w naszym regionie. Pod ich okiem, rozwijają się młode talenty, osiągają sukcesy na ogólnopolskich imprezach i festiwalach. Nasi młodzi artyści znakomicie promują region w kraju i poza jego granicami, bez wątpienia są jego najlepszymi ambasadorami. W trakcie uroczystości zadeklarował, że samorząd województwa nadal będzie wspierał w sposób znaczący opolską kulturę, a także honorował i promował jej animatorów i twórców.

Wypowiedź Pani Eli dla Radia Opole:
- Przede wszystkim trzeba robić to, co się lubi. A ja bardzo lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Cieszyć się ich sukcesami, promować, rozwijać ich talenty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejne sukcesy, kolejne wyróżnienia… XX Jubileuszowa Edycja Nagród Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury.