20 listopada 2020

Sukces za sukcesem z Akcesem, tak mogą powiedzieć laureatki kolejnego konkursu on-line, który zorganizował Dom Kultury w Łęczycy.

Otwarty Konkurs Wokalny „Mikrofon dla każdego” odbył się w tym roku, jak niemal każda impreza tego typu, on-line. Z tej okazji skorzystały podopieczne Stowarzyszenia Akces i wysłały swoje zgłoszenia. XIII edycja okazała się jednak szczęśliwa. Wykonania artystyczne oceniało JURY w składzie: Magdalena Tomecka – wokalistka estradowa studentka AM w Łodzi, Maciej Matczak – absolwent AM w Łodzi muzyk, pedagog, kierownik Szkoły muzycznej I i II stopnia w Łęczycy i Sylwia Wysocka studentka AM w Łodzi, uczestniczka obecnej edycji Voice of Poland.

Po obejrzeniu wszystkich zgłoszeń jurorzy wydali werdykt i tym samym Kasia Juruć wykonaniem utworu „Wyrzeźbiłam Twoją twarz w powietrzu” zajęła ex aequo I miejsce w swojej II kategorii, a Magda Joszko wykonaniem „O mnie się nie martw” otrzymała wyróżnienie w swojej I kategorii.

Cieszymy się ogromnie z ich sukcesów i serdecznie gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za możliwość udziału.

Kolejne sukcesy w śpiewaniu on-line.