webdesinger m.A.c

Nasi partnerzy

Gmina Ozimek

Powiat Opolski

Samorząd
Województwa
Opolskiego

Wspierają nas

+ 48 603 127 458

STOWARZYSZENIE NA RZECZ

PROMOCJI TALENTÓW AKCES

12 marca 2020

AKCES jako jeden z dziewięciu zespołów, został zgłoszony i przez kapitułę konkursową zakwalifikowany do konkursu Pokaż Talent. Jest to konkurs promujący talenty nie tylko taneczne czy wokalne ale również talent fotograficzny czy talent niezwykły.
Konkurs składa się z kilku etapów, a pierwszym z nich są Eliminacje - w tym etapie, w każdej kategorii, w głosowaniu publiczności, zostaną wybrane osoby i zespoły, które awansują do wojewódzkiego finału akcji zachowując zdobyte głosy. Następnie, głosami publiczności spośród finalistów zostaną wybrane osoby i zespoły, które będą reprezentować nasze województwo w wielkim ogólnopolskim finale akcji i będą mieć szanse na zdobycie głównych nagród. Jeśli będziemy mieli szczęście to wejdziemy do Ogólnopolskiego Półfinału - zwycięzcy regionalnych finałów w każdej kategorii, z każdego województwa, zachowując głosy zdobyte od początku akcji, zmierzą się w krajowym półfinale, który wyłoni uczestników finałowej gali. Dlatego prosimy wszystkich o trzymanie kciuków i wysyłanie sms-ów to dla Naszych Artystów reprezentujących Nasze Miasto i Gminę.
SMS o treści NWG.2 na nr 72355 - Zespół Dziecięcy Akces
SMS o treści  NWS.61 na nr 72355- wokalistka Julia Dota
SMS o treści NAT.11 na nr 72355 - Anioł Talentu Eżbieta Pisula-Bieniecka
Akcja POKAŻ TALENT! będzie miała ogromny zasięg. W naszym województwie prowadzi ją "Nowa Trybuna Opolska" - największy dziennik w regionie. Ale to w internecie promocja talentów będzie największa. W  serwisie internetowym NTO, który w każdym miesiącu odwiedza ponad 3 miliony użytkowników, będzie można znaleźć aktualne wyniki głosowania publiczności, prezentacje kandydatów i galerie zdjęć oraz wideorozmowy z liderami rankingów. Facebookowy fanpage będzie również zamieszczał ranking, który można śledzić.
Jeszcze większa promocja czeka na zwycięzców z województwa, którzy awansują do krajowego finału akcji POKAŻ TALENT! Ogólnopolska gala, która odbędzie się Warszawie, będzie transmitowana na żywo w internecie. Uczestnicy finału zostaną zaprezentowani w dziennikach regionalnych w całej Polsce, a na Facebooku posty o zwycięzcach akcji zobaczy ponad 5 milionów użytkowników. Więcej informacji na stronie www.nto.pl/talent.    
 

Pokaż Talent - głosuj na AKCES