webdesinger m.A.c

Nasi partnerzy

Gmina Ozimek

Powiat Opolski

Samorząd
Województwa
Opolskiego

Wspierają nas

+ 48 603 127 458

STOWARZYSZENIE NA RZECZ

PROMOCJI TALENTÓW AKCES

15 stycznia 2020

„Akces Świątecznie” to jak sama nazwa mówi płyta Stowarzyszenia ze świątecznymi utworami, której przedstawiać nie trzeba, w wykonaniu zespołu i naszych podopiecznych. W ramach promocji płyty, tym razem do opolskiego oddziału TVP wybrał się nasz podopieczny Dawid Bac. 15 stycznia w programie na żywo  O!polskie o poranku, Dawid udzielił krótkiego wywiadu gospodarzom programu czyli Alicji Holik i Krzysztofowi Rapp, w którym opowiedział jak rozpoczęła się jego przygoda ze śpiewaniem, oraz jakie utwory wykonał na płytę. Na koniec programu oczywiście nasz laureat niedawno wygranego konkursu „Nas łączy muzyka” wykonał pastorałkę „Bardzo Cicha Noc” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego, która znajduje się na płycie.

Kolejną promocją Stowarzyszenia oraz płyty w mediach był  wywiad w Radiu Opole. Gośćmi Agnieszki Wawer-Krajewskiej oraz Wiesława Kolbusza w audycji Dobry moment, 17 stycznia były podopieczna Stowarzyszenia Julia Dota oraz nasza pani kierownik Elżbieta Pisula-Bieniecka. Podczas wywiadu oczywiście nasze panie wypowiedziały się o trudach pracy nad płytą i usłyszeliśmy trzy utwory znajdujące się na płycie. Julia wypowiedziała się o swoich sukcesach w niedawnych prestiżowych festiwalach, oraz jak zaczęła się jej przygoda ze śpiewaniem. Dowiedzieliśmy się co dalej z naszą gwiazdą czyli jakie plany ma na przyszłość by dalej rozwijać się „śpiewająco”.
Pani Elżbieta podsumowała bardzo udany zeszły rok Akcesu. Wymieniła nagrody które otrzymało Stowarzyszenie i podziękowała wszystkim bez których nie byłoby tych sukcesów. Odnośnie przyszłych planów zespołu jak i całego Stowarzyszenia dowiedzieliśmy się o wydaniu kolejnej płyty, tym razem w formie musicalu czyli aranżacji dziecięcych przebojów z bajek oraz filmów dla dzieci. 

Dziękujemy telewizji i radiu za bardzo miłe przyjęcie i promocję Stowarzyszenia jak i naszej płyty. Dodam krótko aby 20 stycznia oglądać O!polskie o poranku bo będziemy tam z całym dziecięcym zespołem. Oj będzie się działo :).

 

Admin.

Promocja Stowarzyszenia w mediach czyli Dawid w TVP3 a Julia i Ela w Radio Opole.