09 stycznia 2022

Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów Akces nie zwalnia z tempa. W okresie przedświątecznym młodzi wokaliści zrzeszeni w Akcesie zanotowali liczne sukcesy.

Julia Dota awansowała do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza SzwarlikaLenka Mannsfeld została laureatką I, a Lena Bryja III miejsca podczas Dobrego Kolędowania w Dobrodzieniu.

Ponadto Zespoł Akces, Lena Bryja, Julia Dota oraz Paulinka Paluszczak zakwalifikowały się mimo licznej konkurencji do finałów Ogólnopolskiego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie.

Ania Chmura uzyskała wyróżnienie w międzynarodowym konkursie piosenki świątecznej i zimowej „Hu.Hu. Ha!”, dodatkowo Paulina Paluszczak została laureatką II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Digi-Talenty.

Gratulujemy!

Elżbieta Pisula-Bieniecka.