20 stycznia 2020

Tym razem w porannym programie opolskiego oddziału TVP na Szpitalnej w Opolu zameldowali się członkowie Zespołu Dziecięcego „Akces”. W programie O!polskie o poranku, gościli ich Alicja Holik i Jakub Biel.

Dzieci były pod wrażeniem studia, w którym odbywają się nagrania do najważniejszych programów w naszej regionalnej stacji. Fakt, iż musiały stawić się na próbę w studio ok godz. 6,30 nie przemawiał na plus dla dzieciaków, ponieważ trzeba było wcześnie wstać, to i tak ponad połowa naszego małego „wielkiego” zespołu stawiła się z uśmiechniętymi buziami.

Do rozmowy z gospodarzami programu przed kamerami usiadły świeżo upieczone laureatki VI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie czyli  Hania Adamiec, Lena Mannsfeld, Paulina Paluszczak oraz Emilia Daniel. Nieśmiało i z lekkim stresikiem, ponieważ to oczywiście program na żywo,  opowiadały o rywalizacji podczas konkursów, jak rozpoczęły przygodę ze śpiewaniem w Akcesie i kilka słów na temat piosenki, którą wykonał zespół podczas programu. Pani Ela zaś zachwalała występy na Pajęczańskim Festiwalu, powiedziała o dużej konkurencji i z jakim zaangażowaniem zespół oraz soliści wykonali swoje utwory.

Na koniec programu cały zespół zaśpiewał utwór z świątecznej płyty Akcesu „Pastorałkę od serca do ucha” i na tym zakończyła się przygoda przed kamerami. Po zakończeniu nagrania była chwila aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, co wszyscy wykorzystali J.

Dziękujemy TVP 3 Opole za kolejne zaproszenie, jest nam niezmiernie miło że możemy się pokazać i zaprezentować swoje umiejętności przed kamerami.

Admin.

Zespół dziecięcy Akces w TVP 3 Opole.